连云港金陵神州宾馆主楼第五层六层维修出新项目施工
【信息发布时间:2024-02-27 00:00 阅读次数:】
【我要打印】
【关闭】
| 江苏省工程建设项目评标结果公示 |
| |
| 编号:3207032401260001001001 |
| |
| 根据工程招标投标的有关法律、法规、规章和该工程招标文件的规定,连云港金陵神州宾馆有限公司的连云港金陵神州宾馆主楼第五层六层维修出新项目施工的评标工作已经结束,评标结果已经确定。本项目采用合理低价法的评标办法,现将评标结果公示如下: |
| |
| 1、评标结果情况 |
| 第一中标候选人 |
单位名称 |
江苏顺淮建设工程有限公司 |
投标报价(元) |
8359874.86 |
| 项目负责人 |
朱蒙蒙 |
|
| 企业业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容 |
|
| 项目经理业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容) |
|
| 第二中标候选人 |
单位名称 |
江苏安安霖建设有限公司 |
投标报价(元) |
8360988.33 |
| 项目负责人 |
皮金星 |
|
| 企业业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容 |
|
| 项目经理业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容) |
|
| 第三中标候选人 |
单位名称 |
江苏沃高建设工程有限公司 |
投标报价(元) |
8362016.35 |
| 项目负责人 |
曹力元 |
|
| 企业业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容 |
|
| 项目经理业绩(包含项目名称、项目地点、获奖情况等内容) |
|
| 暂估价(万元) |
工程 |
|
材料 |
|
|
| 2、无效标名单及原因 |
|
序号
|
单位名称
|
不合格原因
|
| 1 |
淮安捷博建设工程有限公司 |
投标文件的已标价工程量清单与招标文件提供的工程量清单中的项目编码、项目名称、项目特征、计量单位、工程量不一致的; |
| 2 |
淮安三六五建筑装饰工程有限公司 |
未缴纳投标保证金 |
| 3 |
江苏昌禾建设工程有限公司 |
未缴纳投标保证金 |
| 4 |
江苏铖启达建设有限公司 |
投标文件的已标价工程量清单与招标文件提供的工程量清单中的项目编码、项目名称、项目特征、计量单位、工程量不一致的; |
| 5 |
江苏杜邦建设工程有限公司 |
投标文件的已标价工程量清单与招标文件提供的工程量清单中的项目编码、项目名称、项目特征、计量单位、工程量不一致的; |
| 6 |
江苏奉荣建设有限公司 |
未缴纳投标保证金 |
| 7 |
江苏金佐工程有限公司 |
未缴纳投标保证金 |
| 8 |
江苏莱泽建设集团有限公司 |
未缴纳投标保证金 |
| 9 |
江苏诺池林建筑安装工程有限公司 |
投标文件的已标价工程量清单与招标文件提供的工程量清单中的项目编码、项目名称、项目特征、计量单位、工程量不一致的; |
| 10 |
江苏浦云建设工程有限公司 |
投标文件的已标价工程量清单与招标文件提供的工程量清单中的项目编码、项目名称、项目特征、计量单位、工程量不一致的; |
| 11 |
江苏强欣建设工程有限公司 |
未缴纳投标保证金 |
| 12 |
江苏苏工建设有限公司 |
未缴纳投标保证金 |
| 13 |
江苏苏实建筑科技集团有限公司 |
未缴纳投标保证金 |
| 14 |
江苏项东建设集团有限公司 |
投标文件的已标价工程量清单与招标文件提供的工程量清单中的项目编码、项目名称、项目特征、计量单位、工程量不一致的; |
| 15 |
江苏原朴环境建设有限公司 |
未缴纳投标保证金 |
| 16 |
江苏中亿通建设工程有限公司 |
未缴纳投标保证金 |
| 17 |
江苏筑兴建设有限公司 |
未缴纳投标保证金 |
| 18 |
宿迁市徐淮建设工程有限公司 |
未缴纳投标保证金 |
| 19 |
盐城市东方高空建筑防腐有限公司 |
未缴纳投标保证金 |
| 20 |
云彩建设工程(江苏)有限公司 |
未缴纳投标保证金 |
|
| 3、报价修正 |
|
序号
|
单位名称
|
修正原因
|
修正依据
|
修正前报价(元)
|
修正后报价(元)
|
|
| 4、所有投标人技术标评分情况 |
|
序号
|
单位名称 |
评委A
|
评委B
|
评委C
|
评委D
|
评委E
|
评委F
|
评委G
|
评委H
|
评委I
|
评委J
|
| 1 |
安徽国融建筑有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 2 |
安徽浩勤建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 3 |
安徽觅智建筑工程有限责任公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 4 |
柏拉图建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 5 |
北京京拓建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 6 |
毕氏建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 7 |
高岚建工有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 8 |
河南德广建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 9 |
河南舒普建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 10 |
河南银运建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 11 |
河南颍淮建工有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 12 |
河南云雷建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 13 |
衡阳市蒸湘建筑工程公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 14 |
鸿之路建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 15 |
淮安富祥建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 16 |
淮安康之瑞建筑劳务有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 17 |
淮安美泰建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 18 |
淮安明崴建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 19 |
淮安鹏凯建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 20 |
淮安市八方建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 21 |
淮安市诚安建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 22 |
淮安市双兴建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 23 |
淮安市天韵装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 24 |
淮北新联情生态建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 25 |
徽弘建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 26 |
建航建工集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 27 |
江苏安安霖建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 28 |
江苏安格建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 29 |
江苏安轩项目管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 30 |
江苏北恒星建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 31 |
江苏北强建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 32 |
江苏博诚揽晟建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 33 |
江苏博惠建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 34 |
江苏博言建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 35 |
江苏漕运建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 36 |
江苏长江建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 37 |
江苏长治建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 38 |
江苏畅霄建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 39 |
江苏驰飞建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 40 |
江苏初穗建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 41 |
江苏楚汉建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 42 |
江苏楚中建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 43 |
江苏春达建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 44 |
江苏大楚建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 45 |
江苏大华园林工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 46 |
江苏大筑建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 47 |
江苏丹顶鹤建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 48 |
江苏丹佳建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 49 |
江苏登尚建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 50 |
江苏等优建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 51 |
江苏地灵灵建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 52 |
江苏鼎括建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 53 |
江苏鼎楼建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 54 |
江苏鼎维建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 55 |
江苏东保建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 56 |
江苏东熠世纪建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 57 |
江苏顿嘉建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 58 |
江苏凡尔达建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 59 |
江苏丰贝建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 60 |
江苏丰尚建设项目管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 61 |
江苏丰泰建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 62 |
江苏富塔建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 63 |
江苏港隆建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 64 |
江苏港尊建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 65 |
江苏高景建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 66 |
江苏戈雅建筑装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 67 |
江苏谷川建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 68 |
江苏浩宽建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 69 |
江苏浩荣建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 70 |
江苏浩栩建设项目管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 71 |
江苏禾源晟然建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 72 |
江苏恒梦建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 73 |
江苏恒特建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 74 |
江苏宏通建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 75 |
江苏泓琦建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 76 |
江苏虹鑫装饰有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 77 |
江苏厚博建筑装饰工程设计有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 78 |
江苏厚宇建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 79 |
江苏华茂建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 80 |
江苏华特建筑装饰股份有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 81 |
江苏华之邦建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 82 |
江苏淮安农垦建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 83 |
江苏淮林建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 84 |
江苏淮顺建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 85 |
江苏淮阴建设工程集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 86 |
江苏汇郡建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 87 |
江苏慧辉建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 88 |
江苏集多宝建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 89 |
江苏珈兴建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 90 |
江苏嘉树建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 91 |
江苏江集建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 92 |
江苏杰东建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 93 |
江苏金碧辉煌建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 94 |
江苏金景德建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 95 |
江苏金茂通水利建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 96 |
江苏金色黎明建设(集团)有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 97 |
江苏金生水建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 98 |
江苏金塔建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 99 |
江苏金旺建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 100 |
江苏金洋建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 101 |
江苏锦傲辉建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 102 |
江苏劲驰建筑科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 103 |
江苏九帆建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 104 |
江苏久诚建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 105 |
江苏久桥市政工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 106 |
江苏玖尊建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 107 |
江苏居然装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 108 |
江苏巨景建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 109 |
江苏巨有建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 110 |
江苏巨筑建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 111 |
江苏浚和建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 112 |
江苏凯源建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 113 |
江苏康诺装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 114 |
江苏来浩建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 115 |
江苏雷乐发建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 116 |
江苏雷之佳建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 117 |
江苏力翰建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 118 |
江苏丽莎建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 119 |
江苏联欧建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 120 |
江苏联置建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 121 |
江苏亮达建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 122 |
江苏领先建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 123 |
江苏龙淮建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 124 |
江苏龙双建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 125 |
江苏龙威建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 126 |
江苏隆禄建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 127 |
江苏律束建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 128 |
江苏绿彩建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 129 |
江苏銮杰建设科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 130 |
江苏满贯建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 131 |
江苏孟和建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 132 |
江苏妙佳建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 133 |
江苏民信建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 134 |
江苏铭博建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 135 |
江苏墨宸建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 136 |
江苏沐飒建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 137 |
江苏纳鑫建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 138 |
江苏诺淮建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 139 |
江苏欧豪建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 140 |
江苏欧筑建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 141 |
江苏鹏拓建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 142 |
江苏品飞建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 143 |
江苏启旭建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 144 |
江苏千之顺建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 145 |
江苏前程似锦工程项目管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 146 |
江苏勤智建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 147 |
江苏沁晟建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 148 |
江苏庆达建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 149 |
江苏群起建筑装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 150 |
江苏群展城乡建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 151 |
江苏仁发建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 152 |
江苏睿涵建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 153 |
江苏润欧工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 154 |
江苏润臻建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 155 |
江苏赛格建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 156 |
江苏三联环境建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 157 |
江苏森鼎建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 158 |
江苏上辅建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 159 |
江苏尚南建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 160 |
江苏圣普聚建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 161 |
江苏晟佰建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 162 |
江苏晟宏建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 163 |
江苏盛鼎装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 164 |
江苏盛永建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 165 |
江苏诗图园林绿化工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 166 |
江苏世顺建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 167 |
江苏首顺建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 168 |
江苏水盛建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 169 |
江苏水运长淮建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 170 |
江苏顺奥建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 171 |
江苏顺丰装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 172 |
江苏顺淮建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 173 |
江苏顺之金建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 174 |
江苏硕品建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 175 |
江苏思扬装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 176 |
江苏四季逢源建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 177 |
江苏苏兰建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 178 |
江苏苏雄建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 179 |
江苏苏旭建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 180 |
江苏苏雅建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 181 |
江苏睢福建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 182 |
江苏塔山建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 183 |
江苏泰之润建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 184 |
江苏唐城装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 185 |
江苏天强建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 186 |
江苏天尚建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 187 |
江苏天维建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 188 |
江苏天玺装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 189 |
江苏霆钧建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 190 |
江苏途巴建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 191 |
江苏途之顺建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 192 |
江苏土卫六建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 193 |
江苏团联建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 194 |
江苏拓好建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 195 |
江苏拓文建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 196 |
江苏拓亚建筑装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 197 |
江苏拓一实业有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 198 |
江苏拓运建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 199 |
江苏万源建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 200 |
江苏旺康建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 201 |
江苏威跃建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 202 |
江苏伟顺建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 203 |
江苏文泽建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 204 |
江苏沃高建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 205 |
江苏伍豪建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 206 |
江苏祥力项目管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 207 |
江苏祥佑建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 208 |
江苏向心力建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 209 |
江苏骁刚建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 210 |
江苏欣诺和建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 211 |
江苏新江建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 212 |
江苏鑫洋建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 213 |
江苏鑫溢发建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 214 |
江苏星途建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 215 |
江苏雄伟建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 216 |
江苏旭东建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 217 |
江苏旭浚建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 218 |
江苏旭锐建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 219 |
江苏轩凯建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 220 |
江苏轩岐建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 221 |
江苏雅宝建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 222 |
江苏雅致建筑装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 223 |
江苏彦琮建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 224 |
江苏耀立建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 225 |
江苏耀新建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 226 |
江苏烨平建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 227 |
江苏一和众工装饰有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 228 |
江苏一体工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 229 |
江苏亿铭通建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 230 |
江苏艺之景市政工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 231 |
江苏奕宸建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 232 |
江苏映程建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 233 |
江苏永茂建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 234 |
江苏永有建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 235 |
江苏宇欣泽建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 236 |
江苏郁森建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 237 |
江苏誉都建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 238 |
江苏云曜建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 239 |
江苏展飞建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 240 |
江苏展威建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 241 |
江苏兆筑建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 242 |
江苏振国建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 243 |
江苏振业建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 244 |
江苏正久建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 245 |
江苏正略装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 246 |
江苏志丰建建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 247 |
江苏志远工程管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 248 |
江苏置亿建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 249 |
江苏中亿德建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 250 |
江苏中远恒泰建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 251 |
江苏中至建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 252 |
江苏众集建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 253 |
江苏筑广之星建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 254 |
江苏装联项目管理有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 255 |
江苏卓长建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 256 |
江苏卓沪建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 257 |
江苏卓珈建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 258 |
江苏卓良建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 259 |
江苏宗麟建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 260 |
江西双德建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 261 |
居泰隆建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 262 |
康格建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 263 |
连云港东鹏建筑安装工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 264 |
连云港赣榆弘兴建筑安装工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 265 |
连云港冠杰装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 266 |
连云港建杰建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 267 |
连云港久久装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 268 |
连云港科润市政工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 269 |
连云港莱昂建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 270 |
连云港世佳建筑装饰有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 271 |
连云港市金百合建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 272 |
连云港天坤建筑装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 273 |
连云港佑一建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 274 |
连云港运展建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 275 |
连云港卓泰建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 276 |
林邦建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 277 |
林孚建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 278 |
南京埃吉塔建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 279 |
南京翠通建筑安装工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 280 |
南京冠嘉建筑装饰有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 281 |
南京广正园林景观有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 282 |
南京国骄装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 283 |
南京亨厚建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 284 |
南京金鸿装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 285 |
南京金万石建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 286 |
南京凯风建筑装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 287 |
南京凌展建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 288 |
南京漫步生态建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 289 |
南京宁通路桥工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 290 |
南京浦地蓝建筑科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 291 |
南京润群建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 292 |
南京善工建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 293 |
南京添彩园林工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 294 |
南京以利亚装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 295 |
南京益力建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 296 |
南京赞今生态建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 297 |
南京泽爵建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 298 |
沛满市政工程河北有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 299 |
魄力建设(江苏)有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 300 |
前程建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 301 |
乔爵实业有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 302 |
沁泽科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 303 |
深圳东海建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 304 |
深圳市建侨建工集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 305 |
深圳市万德建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 306 |
深圳市艺越建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 307 |
深圳市远筑建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 308 |
苏高建设发展有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 309 |
苏州万业装饰工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 310 |
宿迁安明建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 311 |
宿迁诺泽建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 312 |
宿迁润沭市政工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 313 |
宿迁市荣港建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 314 |
宿迁天梭建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 315 |
宿迁现代建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 316 |
宿迁永和建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 317 |
唯美营造工程集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 318 |
相亭生态科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 319 |
徐州市龙兴园林绿化工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 320 |
徐州天助建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 321 |
徐州中安建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 322 |
盐城凯策建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 323 |
盐城荣达建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 324 |
盐城市赛博建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 325 |
盐城市途顺建筑工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 326 |
盐城艺澜建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 327 |
扬州金牛建设有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 328 |
扬州智茂建设工程有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 329 |
阅顺环保有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 330 |
展欣建工集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 331 |
中峰城建(江苏)有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 332 |
中建友安建工(集团)有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 333 |
中连润城建设集团有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
| 334 |
中满环保科技有限公司 |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
|
| 5、所有投标人及其拟派项目负责人类似工程业绩、奖项、投标报价、投标报价合理性等得分情况 |
|
序号
|
单位名称
|
投标报价(元) |
投标报价 |
施工组织设计 |
其他评审 |
综合标评审 |
得分
|
| 1 |
安徽国融建筑有限公司 |
8452680.00 |
98.99 |
-- |
-- |
-- |
98.99 |
| 2 |
安徽浩勤建设工程有限公司 |
7985056.42 |
97.31 |
-- |
-- |
-- |
97.31 |
| 3 |
安徽觅智建筑工程有限责任公司 |
7744928.00 |
95.59 |
-- |
-- |
-- |
95.59 |
| 4 |
柏拉图建设集团有限公司 |
7725530.29 |
95.45 |
-- |
-- |
-- |
95.45 |
| 5 |
北京京拓建设集团有限公司 |
7912703.31 |
96.8 |
-- |
-- |
-- |
96.80 |
| 6 |
毕氏建设集团有限公司 |
7840874.50 |
96.28 |
-- |
-- |
-- |
96.28 |
| 7 |
高岚建工有限公司 |
8445808.26 |
99.06 |
-- |
-- |
-- |
99.06 |
| 8 |
河南德广建筑工程有限公司 |
7738521.24 |
95.54 |
-- |
-- |
-- |
95.54 |
| 9 |
河南舒普建设工程有限公司 |
8022659.05 |
97.58 |
-- |
-- |
-- |
97.58 |
| 10 |
河南银运建设工程有限公司 |
7739570.77 |
95.55 |
-- |
-- |
-- |
95.55 |
| 11 |
河南颍淮建工有限公司 |
7745630.28 |
95.6 |
-- |
-- |
-- |
95.60 |
| 12 |
河南云雷建筑工程有限公司 |
8601225.71 |
97.4 |
-- |
-- |
-- |
97.40 |
| 13 |
衡阳市蒸湘建筑工程公司 |
7735261.08 |
95.52 |
-- |
-- |
-- |
95.52 |
| 14 |
鸿之路建设集团有限公司 |
8016453.70 |
97.54 |
-- |
-- |
-- |
97.54 |
| 15 |
淮安富祥建设工程有限公司 |
7696692.59 |
95.24 |
-- |
-- |
-- |
95.24 |
| 16 |
淮安康之瑞建筑劳务有限公司 |
7777067.45 |
95.82 |
-- |
-- |
-- |
95.82 |
| 17 |
淮安美泰建设工程有限公司 |
8392435.85 |
99.64 |
-- |
-- |
-- |
99.64 |
| 18 |
淮安明崴建设工程有限公司 |
8128714.03 |
98.34 |
-- |
-- |
-- |
98.34 |
| 19 |
淮安鹏凯建设工程有限公司 |
8006563.11 |
97.47 |
-- |
-- |
-- |
97.47 |
| 20 |
淮安市八方建设工程有限公司 |
8300673.56 |
99.58 |
-- |
-- |
-- |
99.58 |
| 21 |
淮安市诚安建筑工程有限公司 |
8363547.04 |
99.96 |
-- |
-- |
-- |
99.96 |
| 22 |
淮安市双兴建设工程有限公司 |
7918920.78 |
96.84 |
-- |
-- |
-- |
96.84 |
| 23 |
淮安市天韵装饰工程有限公司 |
8574367.22 |
97.69 |
-- |
-- |
-- |
97.69 |
| 24 |
淮北新联情生态建设集团有限公司 |
7903265.95 |
96.72 |
-- |
-- |
-- |
96.72 |
| 25 |
徽弘建设集团有限公司 |
7733234.71 |
95.51 |
-- |
-- |
-- |
95.51 |
| 26 |
建航建工集团有限公司 |
8124519.65 |
98.31 |
-- |
-- |
-- |
98.31 |
| 27 |
江苏安安霖建设有限公司 |
8360988.33 |
99.98 |
-- |
-- |
-- |
99.98 |
| 28 |
江苏安格建设有限公司 |
8196738.00 |
98.84 |
-- |
-- |
-- |
98.84 |
| 29 |
江苏安轩项目管理有限公司 |
8426934.65 |
99.27 |
-- |
-- |
-- |
99.27 |
| 30 |
江苏北恒星建设集团有限公司 |
8072614.16 |
97.94 |
-- |
-- |
-- |
97.94 |
| 31 |
江苏北强建设有限公司 |
7950452.76 |
97.07 |
-- |
-- |
-- |
97.07 |
| 32 |
江苏博诚揽晟建筑工程有限公司 |
8230645.92 |
99.08 |
-- |
-- |
-- |
99.08 |
| 33 |
江苏博惠建设工程有限公司 |
8437381.18 |
99.16 |
-- |
-- |
-- |
99.16 |
| 34 |
江苏博言建筑工程有限公司 |
7756557.89 |
95.67 |
-- |
-- |
-- |
95.67 |
| 35 |
江苏漕运建设工程有限公司 |
8474090.55 |
98.77 |
-- |
-- |
-- |
98.77 |
| 36 |
江苏长江建设有限公司 |
7680963.88 |
95.13 |
-- |
-- |
-- |
95.13 |
| 37 |
江苏长治建筑工程有限公司 |
7842446.98 |
96.29 |
-- |
-- |
-- |
96.29 |
| 38 |
江苏畅霄建设有限公司 |
8034077.49 |
97.67 |
-- |
-- |
-- |
97.67 |
| 39 |
江苏驰飞建设有限公司 |
8110699.70 |
98.22 |
-- |
-- |
-- |
98.22 |
| 40 |
江苏初穗建设有限公司 |
7949016.18 |
97.05 |
-- |
-- |
-- |
97.05 |
| 41 |
江苏楚汉建设工程有限公司 |
8537995.00 |
98.07 |
-- |
-- |
-- |
98.07 |
| 42 |
江苏楚中建设有限公司 |
8481843.21 |
98.68 |
-- |
-- |
-- |
98.68 |
| 43 |
江苏春达建设工程有限公司 |
8209706.00 |
98.93 |
-- |
-- |
-- |
98.93 |
| 44 |
江苏大楚建设集团有限公司 |
7972473.27 |
97.22 |
-- |
-- |
-- |
97.22 |
| 45 |
江苏大华园林工程有限公司 |
7666283.32 |
95.03 |
-- |
-- |
-- |
95.03 |
| 46 |
江苏大筑建设工程有限公司 |
7786871.56 |
95.89 |
-- |
-- |
-- |
95.89 |
| 47 |
江苏丹顶鹤建设有限公司 |
8086770.20 |
98.04 |
-- |
-- |
-- |
98.04 |
| 48 |
江苏丹佳建设工程有限公司 |
7618047.91 |
94.68 |
-- |
-- |
-- |
94.68 |
| 49 |
江苏登尚建设工程有限公司 |
8096208.88 |
98.11 |
-- |
-- |
-- |
98.11 |
| 50 |
江苏等优建设工程有限公司 |
8399747.64 |
99.57 |
-- |
-- |
-- |
99.57 |
| 51 |
江苏地灵灵建设工程有限公司 |
8504940.16 |
98.43 |
-- |
-- |
-- |
98.43 |
| 52 |
江苏鼎括建设有限公司 |
8328591.16 |
99.78 |
-- |
-- |
-- |
99.78 |
| 53 |
江苏鼎楼建设工程有限公司 |
7738636.42 |
95.55 |
-- |
-- |
-- |
95.55 |
| 54 |
江苏鼎维建设有限公司 |
7853981.57 |
96.38 |
-- |
-- |
-- |
96.38 |
| 55 |
江苏东保建设集团有限公司 |
8076188.96 |
97.97 |
-- |
-- |
-- |
97.97 |
| 56 |
江苏东熠世纪建筑工程有限公司 |
8069941.98 |
97.92 |
-- |
-- |
-- |
97.92 |
| 57 |
江苏顿嘉建设有限公司 |
8025951.65 |
97.61 |
-- |
-- |
-- |
97.61 |
| 58 |
江苏凡尔达建设工程有限公司 |
8017562.88 |
97.55 |
-- |
-- |
-- |
97.55 |
| 59 |
江苏丰贝建设有限公司 |
8440325.22 |
99.13 |
-- |
-- |
-- |
99.13 |
| 60 |
江苏丰尚建设项目管理有限公司 |
7871807.20 |
96.5 |
-- |
-- |
-- |
96.50 |
| 61 |
江苏丰泰建设工程有限公司 |
7649505.78 |
94.91 |
-- |
-- |
-- |
94.91 |
| 62 |
江苏富塔建设有限公司 |
8006028.33 |
97.46 |
-- |
-- |
-- |
97.46 |
| 63 |
江苏港隆建设有限公司 |
8118228.07 |
98.27 |
-- |
-- |
-- |
98.27 |
| 64 |
江苏港尊建设工程有限公司 |
7941015.39 |
97.0 |
-- |
-- |
-- |
97.00 |
| 65 |
江苏高景建设工程有限公司 |
7861322.12 |
96.42 |
-- |
-- |
-- |
96.42 |
| 66 |
江苏戈雅建筑装饰工程有限公司 |
7776571.45 |
95.82 |
-- |
-- |
-- |
95.82 |
| 67 |
江苏谷川建设有限公司 |
8228641.00 |
99.06 |
-- |
-- |
-- |
99.06 |
| 68 |
江苏浩宽建设工程有限公司 |
7708269.09 |
95.33 |
-- |
-- |
-- |
95.33 |
| 69 |
江苏浩荣建设工程有限公司 |
8453778.00 |
98.98 |
-- |
-- |
-- |
98.98 |
| 70 |
江苏浩栩建设项目管理有限公司 |
8337384.57 |
99.84 |
-- |
-- |
-- |
99.84 |
| 71 |
江苏禾源晟然建设工程有限公司 |
7841818.24 |
96.29 |
-- |
-- |
-- |
96.29 |
| 72 |
江苏恒梦建设工程有限公司 |
8255777.62 |
99.26 |
-- |
-- |
-- |
99.26 |
| 73 |
江苏恒特建设集团有限公司 |
8247203.27 |
99.2 |
-- |
-- |
-- |
99.20 |
| 74 |
江苏宏通建设工程有限公司 |
8122126.66 |
98.3 |
-- |
-- |
-- |
98.30 |
| 75 |
江苏泓琦建设工程有限公司 |
8393566.03 |
99.63 |
-- |
-- |
-- |
99.63 |
| 76 |
江苏虹鑫装饰有限公司 |
7800370.06 |
95.99 |
-- |
-- |
-- |
95.99 |
| 77 |
江苏厚博建筑装饰工程设计有限公司 |
8682313.26 |
96.53 |
-- |
-- |
-- |
96.53 |
| 78 |
江苏厚宇建设工程有限公司 |
7738636.42 |
95.55 |
-- |
-- |
-- |
95.55 |
| 79 |
江苏华茂建设工程有限公司 |
7899366.28 |
96.7 |
-- |
-- |
-- |
96.70 |
| 80 |
江苏华特建筑装饰股份有限公司 |
7993473.45 |
97.37 |
-- |
-- |
-- |
97.37 |
| 81 |
江苏华之邦建设工程有限公司 |
8285741.24 |
99.47 |
-- |
-- |
-- |
99.47 |
| 82 |
江苏淮安农垦建设工程有限公司 |
7936217.47 |
96.96 |
-- |
-- |
-- |
96.96 |
| 83 |
江苏淮林建设集团有限公司 |
8070270.00 |
97.92 |
-- |
-- |
-- |
97.92 |
| 84 |
江苏淮顺建设工程有限公司 |
8264892.19 |
99.32 |
-- |
-- |
-- |
99.32 |
| 85 |
江苏淮阴建设工程集团有限公司 |
8006988.88 |
97.47 |
-- |
-- |
-- |
97.47 |
| 86 |
江苏汇郡建设工程有限公司 |
8234567.88 |
99.11 |
-- |
-- |
-- |
99.11 |
| 87 |
江苏慧辉建设工程有限公司 |
7993445.18 |
97.37 |
-- |
-- |
-- |
97.37 |
| 88 |
江苏集多宝建设有限公司 |
8192416.22 |
98.8 |
-- |
-- |
-- |
98.80 |
| 89 |
江苏珈兴建设工程有限公司 |
8005189.45 |
97.46 |
-- |
-- |
-- |
97.46 |
| 90 |
江苏嘉树建设工程有限公司 |
7953598.54 |
97.09 |
-- |
-- |
-- |
97.09 |
| 91 |
江苏江集建设工程有限公司 |
8324888.88 |
99.75 |
-- |
-- |
-- |
99.75 |
| 92 |
江苏杰东建设工程有限公司 |
7792318.00 |
95.93 |
-- |
-- |
-- |
95.93 |
| 93 |
江苏金碧辉煌建设有限公司 |
8030670.33 |
97.64 |
-- |
-- |
-- |
97.64 |
| 94 |
江苏金景德建设工程有限公司 |
7851875.37 |
96.36 |
-- |
-- |
-- |
96.36 |
| 95 |
江苏金茂通水利建设有限公司 |
8221367.94 |
99.01 |
-- |
-- |
-- |
99.01 |
| 96 |
江苏金色黎明建设(集团)有限公司 |
8141716.61 |
98.44 |
-- |
-- |
-- |
98.44 |
| 97 |
江苏金生水建设有限公司 |
8166525.63 |
98.61 |
-- |
-- |
-- |
98.61 |
| 98 |
江苏金塔建设有限公司 |
7990509.09 |
97.35 |
-- |
-- |
-- |
97.35 |
| 99 |
江苏金旺建设工程有限公司 |
8243010.95 |
99.17 |
-- |
-- |
-- |
99.17 |
| 100 |
江苏金洋建设集团有限公司 |
7885439.82 |
96.6 |
-- |
-- |
-- |
96.60 |
| 101 |
江苏锦傲辉建设有限公司 |
8017520.94 |
97.55 |
-- |
-- |
-- |
97.55 |
| 102 |
江苏劲驰建筑科技有限公司 |
8330296.00 |
99.79 |
-- |
-- |
-- |
99.79 |
| 103 |
江苏九帆建设有限公司 |
8126449.00 |
98.33 |
-- |
-- |
-- |
98.33 |
| 104 |
江苏久诚建设集团有限公司 |
7923082.60 |
96.87 |
-- |
-- |
-- |
96.87 |
| 105 |
江苏久桥市政工程有限公司 |
8317293.00 |
99.7 |
-- |
-- |
-- |
99.70 |
| 106 |
江苏玖尊建设工程有限公司 |
7787388.80 |
95.9 |
-- |
-- |
-- |
95.90 |
| 107 |
江苏居然装饰工程有限公司 |
8033815.82 |
97.67 |
-- |
-- |
-- |
97.67 |
| 108 |
江苏巨景建设集团有限公司 |
7956052.00 |
97.11 |
-- |
-- |
-- |
97.11 |
| 109 |
江苏巨有建设工程有限公司 |
7685973.95 |
95.17 |
-- |
-- |
-- |
95.17 |
| 110 |
江苏巨筑建设有限公司 |
8014647.79 |
97.53 |
-- |
-- |
-- |
97.53 |
| 111 |
江苏浚和建设工程有限公司 |
8109923.36 |
98.21 |
-- |
-- |
-- |
98.21 |
| 112 |
江苏凯源建设工程有限公司 |
8294257.00 |
99.53 |
-- |
-- |
-- |
99.53 |
| 113 |
江苏康诺装饰工程有限公司 |
8276346.31 |
99.41 |
-- |
-- |
-- |
99.41 |
| 114 |
江苏来浩建设工程有限公司 |
8416472.47 |
99.39 |
-- |
-- |
-- |
99.39 |
| 115 |
江苏雷乐发建设工程有限公司 |
8445675.62 |
99.07 |
-- |
-- |
-- |
99.07 |
| 116 |
江苏雷之佳建设工程有限公司 |
7921103.60 |
96.86 |
-- |
-- |
-- |
96.86 |
| 117 |
江苏力翰建设有限公司 |
8143383.56 |
98.45 |
-- |
-- |
-- |
98.45 |
| 118 |
江苏丽莎建设有限公司 |
8035389.01 |
97.68 |
-- |
-- |
-- |
97.68 |
| 119 |
江苏联欧建设有限公司 |
7829864.25 |
96.2 |
-- |
-- |
-- |
96.20 |
| 120 |
江苏联置建设工程有限公司 |
8420550.77 |
99.34 |
-- |
-- |
-- |
99.34 |
| 121 |
江苏亮达建设集团有限公司 |
8308862.84 |
99.64 |
-- |
-- |
-- |
99.64 |
| 122 |
江苏领先建设有限公司 |
7961987.31 |
97.15 |
-- |
-- |
-- |
97.15 |
| 123 |
江苏龙淮建设有限公司 |
8156763.95 |
98.55 |
-- |
-- |
-- |
98.55 |
| 124 |
江苏龙双建设工程有限公司 |
8415746.12 |
99.39 |
-- |
-- |
-- |
99.39 |
| 125 |
江苏龙威建设工程有限公司 |
7991452.84 |
97.36 |
-- |
-- |
-- |
97.36 |
| 126 |
江苏隆禄建设工程有限公司 |
7841585.66 |
96.29 |
-- |
-- |
-- |
96.29 |
| 127 |
江苏律束建设工程有限公司 |
7933665.32 |
96.95 |
-- |
-- |
-- |
96.95 |
| 128 |
江苏绿彩建设工程有限公司 |
8212601.68 |
98.95 |
-- |
-- |
-- |
98.95 |
| 129 |
江苏銮杰建设科技有限公司 |
7661040.34 |
94.99 |
-- |
-- |
-- |
94.99 |
| 130 |
江苏满贯建设有限公司 |
8050069.35 |
97.78 |
-- |
-- |
-- |
97.78 |
| 131 |
江苏孟和建设工程有限公司 |
8204153.63 |
98.88 |
-- |
-- |
-- |
98.88 |
| 132 |
江苏妙佳建筑工程有限公司 |
7597076.02 |
94.53 |
-- |
-- |
-- |
94.53 |
| 133 |
江苏民信建设工程有限公司 |
8022071.80 |
97.58 |
-- |
-- |
-- |
97.58 |
| 134 |
江苏铭博建设工程有限公司 |
8101351.51 |
98.15 |
-- |
-- |
-- |
98.15 |
| 135 |
江苏墨宸建设工程有限公司 |
7822944.56 |
96.15 |
-- |
-- |
-- |
96.15 |
| 136 |
江苏沐飒建设工程有限公司 |
8039248.00 |
97.7 |
-- |
-- |
-- |
97.70 |
| 137 |
江苏纳鑫建设工程有限公司 |
8010110.41 |
97.49 |
-- |
-- |
-- |
97.49 |
| 138 |
江苏诺淮建设有限公司 |
7704032.00 |
95.3 |
-- |
-- |
-- |
95.30 |
| 139 |
江苏欧豪建设集团有限公司 |
7822366.79 |
96.15 |
-- |
-- |
-- |
96.15 |
| 140 |
江苏欧筑建设工程有限公司 |
7906411.73 |
96.75 |
-- |
-- |
-- |
96.75 |
| 141 |
江苏鹏拓建设工程有限公司 |
7983640.65 |
97.31 |
-- |
-- |
-- |
97.31 |
| 142 |
江苏品飞建设工程有限公司 |
8128714.03 |
98.34 |
-- |
-- |
-- |
98.34 |
| 143 |
江苏启旭建设工程有限公司 |
8339061.21 |
99.86 |
-- |
-- |
-- |
99.86 |
| 144 |
江苏千之顺建设工程有限公司 |
8045666.00 |
97.75 |
-- |
-- |
-- |
97.75 |
| 145 |
江苏前程似锦工程项目管理有限公司 |
7758350.04 |
95.69 |
-- |
-- |
-- |
95.69 |
| 146 |
江苏勤智建设工程有限公司 |
7945678.66 |
97.03 |
-- |
-- |
-- |
97.03 |
| 147 |
江苏沁晟建设工程有限公司 |
7969327.40 |
97.2 |
-- |
-- |
-- |
97.20 |
| 148 |
江苏庆达建设工程有限公司 |
7840350.27 |
96.27 |
-- |
-- |
-- |
96.27 |
| 149 |
江苏群起建筑装饰工程有限公司 |
7867002.21 |
96.47 |
-- |
-- |
-- |
96.47 |
| 150 |
江苏群展城乡建设有限公司 |
8516694.45 |
98.31 |
-- |
-- |
-- |
98.31 |
| 151 |
江苏仁发建设工程有限公司 |
8089146.91 |
98.06 |
-- |
-- |
-- |
98.06 |
| 152 |
江苏睿涵建设有限公司 |
7679915.06 |
95.12 |
-- |
-- |
-- |
95.12 |
| 153 |
江苏润欧工程有限公司 |
8634137.17 |
97.04 |
-- |
-- |
-- |
97.04 |
| 154 |
江苏润臻建设工程有限公司 |
8424966.29 |
99.29 |
-- |
-- |
-- |
99.29 |
| 155 |
江苏赛格建设有限公司 |
8287588.39 |
99.48 |
-- |
-- |
-- |
99.48 |
| 156 |
江苏三联环境建设有限公司 |
7670477.70 |
95.06 |
-- |
-- |
-- |
95.06 |
| 157 |
江苏森鼎建设工程有限公司 |
8259452.12 |
99.29 |
-- |
-- |
-- |
99.29 |
| 158 |
江苏上辅建设工程有限公司 |
8378809.00 |
99.79 |
-- |
-- |
-- |
99.79 |
| 159 |
江苏尚南建设有限公司 |
8045666.00 |
97.75 |
-- |
-- |
-- |
97.75 |
| 160 |
江苏圣普聚建设工程有限公司 |
7627485.27 |
94.75 |
-- |
-- |
-- |
94.75 |
| 161 |
江苏晟佰建设工程有限公司 |
8423804.47 |
99.31 |
-- |
-- |
-- |
99.31 |
| 162 |
江苏晟宏建设有限公司 |
7858931.32 |
96.41 |
-- |
-- |
-- |
96.41 |
| 163 |
江苏盛鼎装饰工程有限公司 |
7998502.16 |
97.41 |
-- |
-- |
-- |
97.41 |
| 164 |
江苏盛永建设有限公司 |
8463360.00 |
98.88 |
-- |
-- |
-- |
98.88 |
| 165 |
江苏诗图园林绿化工程有限公司 |
7766948.55 |
95.75 |
-- |
-- |
-- |
95.75 |
| 166 |
江苏世顺建设发展有限公司 |
8282052.00 |
99.45 |
-- |
-- |
-- |
99.45 |
| 167 |
江苏首顺建设有限公司 |
7923503.85 |
96.87 |
-- |
-- |
-- |
96.87 |
| 168 |
江苏水盛建设有限公司 |
8348531.00 |
99.92 |
-- |
-- |
-- |
99.92 |
| 169 |
江苏水运长淮建设工程有限公司 |
8319172.57 |
99.71 |
-- |
-- |
-- |
99.71 |
| 170 |
江苏顺奥建设工程有限公司 |
7814659.62 |
96.09 |
-- |
-- |
-- |
96.09 |
| 171 |
江苏顺丰装饰工程有限公司 |
8212538.77 |
98.94 |
-- |
-- |
-- |
98.94 |
| 172 |
江苏顺淮建设工程有限公司 |
8359874.86 |
99.99 |
-- |
-- |
-- |
99.99 |
| 173 |
江苏顺之金建设工程有限公司 |
8162269.09 |
98.58 |
-- |
-- |
-- |
98.58 |
| 174 |
江苏硕品建设工程有限公司 |
8195824.16 |
98.82 |
-- |
-- |
-- |
98.82 |
| 175 |
江苏思扬装饰工程有限公司 |
8128611.00 |
98.34 |
-- |
-- |
-- |
98.34 |
| 176 |
江苏四季逢源建设工程有限公司 |
8771324.74 |
95.56 |
-- |
-- |
-- |
95.56 |
| 177 |
江苏苏兰建设工程有限公司 |
7684738.60 |
95.16 |
-- |
-- |
-- |
95.16 |
| 178 |
江苏苏雄建设有限公司 |
8506386.44 |
98.42 |
-- |
-- |
-- |
98.42 |
| 179 |
江苏苏旭建设发展有限公司 |
8122870.76 |
98.3 |
-- |
-- |
-- |
98.30 |
| 180 |
江苏苏雅建设工程有限公司 |
7833010.04 |
96.22 |
-- |
-- |
-- |
96.22 |
| 181 |
江苏睢福建设有限公司 |
8053424.85 |
97.8 |
-- |
-- |
-- |
97.80 |
| 182 |
江苏塔山建设工程有限公司 |
8302193.73 |
99.59 |
-- |
-- |
-- |
99.59 |
| 183 |
江苏泰之润建设工程有限公司 |
7996590.97 |
97.4 |
-- |
-- |
-- |
97.40 |
| 184 |
江苏唐城装饰工程有限公司 |
7985056.42 |
97.31 |
-- |
-- |
-- |
97.31 |
| 185 |
江苏天强建设有限公司 |
8035860.87 |
97.68 |
-- |
-- |
-- |
97.68 |
| 186 |
江苏天尚建设工程有限公司 |
7918994.89 |
96.84 |
-- |
-- |
-- |
96.84 |
| 187 |
江苏天维建设工程有限公司 |
8343434.97 |
99.89 |
-- |
-- |
-- |
99.89 |
| 188 |
江苏天玺装饰工程有限公司 |
7673906.60 |
95.08 |
-- |
-- |
-- |
95.08 |
| 189 |
江苏霆钧建设工程有限公司 |
8498067.62 |
98.51 |
-- |
-- |
-- |
98.51 |
| 190 |
江苏途巴建设有限公司 |
7735490.63 |
95.52 |
-- |
-- |
-- |
95.52 |
| 191 |
江苏途之顺建设工程有限公司 |
8109325.49 |
98.21 |
-- |
-- |
-- |
98.21 |
| 192 |
江苏土卫六建设有限公司 |
8038073.39 |
97.7 |
-- |
-- |
-- |
97.70 |
| 193 |
江苏团联建设有限公司 |
8608857.22 |
97.31 |
-- |
-- |
-- |
97.31 |
| 194 |
江苏拓好建设工程有限公司 |
8418650.02 |
99.36 |
-- |
-- |
-- |
99.36 |
| 195 |
江苏拓文建设有限公司 |
7935709.50 |
96.96 |
-- |
-- |
-- |
96.96 |
| 196 |
江苏拓亚建筑装饰工程有限公司 |
7551902.02 |
94.2 |
-- |
-- |
-- |
94.20 |
| 197 |
江苏拓一实业有限公司 |
7639019.83 |
94.83 |
-- |
-- |
-- |
94.83 |
| 198 |
江苏拓运建设工程有限公司 |
8387206.62 |
99.7 |
-- |
-- |
-- |
99.70 |
| 199 |
江苏万源建设工程有限公司 |
7880196.84 |
96.56 |
-- |
-- |
-- |
96.56 |
| 200 |
江苏旺康建设工程有限公司 |
7944161.18 |
97.02 |
-- |
-- |
-- |
97.02 |
| 201 |
江苏威跃建设有限公司 |
8447645.54 |
99.05 |
-- |
-- |
-- |
99.05 |
| 202 |
江苏伟顺建设工程有限公司 |
8486551.86 |
98.63 |
-- |
-- |
-- |
98.63 |
| 203 |
江苏文泽建设有限公司 |
8046923.56 |
97.76 |
-- |
-- |
-- |
97.76 |
| 204 |
江苏沃高建设工程有限公司 |
8362016.35 |
99.97 |
-- |
-- |
-- |
99.97 |
| 205 |
江苏伍豪建设有限公司 |
7899805.58 |
96.7 |
-- |
-- |
-- |
96.70 |
| 206 |
江苏祥力项目管理有限公司 |
7842325.92 |
96.29 |
-- |
-- |
-- |
96.29 |
| 207 |
江苏祥佑建设有限公司 |
7691449.61 |
95.21 |
-- |
-- |
-- |
95.21 |
| 208 |
江苏向心力建设工程有限公司 |
7993618.55 |
97.38 |
-- |
-- |
-- |
97.38 |
| 209 |
江苏骁刚建设工程有限公司 |
7747549.48 |
95.61 |
-- |
-- |
-- |
95.61 |
| 210 |
江苏欣诺和建设工程有限公司 |
8298247.96 |
99.56 |
-- |
-- |
-- |
99.56 |
| 211 |
江苏新江建筑工程有限公司 |
7947180.61 |
97.04 |
-- |
-- |
-- |
97.04 |
| 212 |
江苏鑫洋建设集团有限公司 |
7882283.42 |
96.57 |
-- |
-- |
-- |
96.57 |
| 213 |
江苏鑫溢发建设有限公司 |
8370513.14 |
99.88 |
-- |
-- |
-- |
99.88 |
| 214 |
江苏星途建设工程有限公司 |
8182192.41 |
98.73 |
-- |
-- |
-- |
98.73 |
| 215 |
江苏雄伟建设工程有限公司 |
7777434.46 |
95.82 |
-- |
-- |
-- |
95.82 |
| 216 |
江苏旭东建设有限公司 |
8140248.58 |
98.43 |
-- |
-- |
-- |
98.43 |
| 217 |
江苏旭浚建设有限公司 |
8389469.42 |
99.68 |
-- |
-- |
-- |
99.68 |
| 218 |
江苏旭锐建设工程有限公司 |
8520775.58 |
98.26 |
-- |
-- |
-- |
98.26 |
| 219 |
江苏轩凯建设工程有限公司 |
8413324.17 |
99.42 |
-- |
-- |
-- |
99.42 |
| 220 |
江苏轩岐建设工程有限公司 |
8018296.89 |
97.55 |
-- |
-- |
-- |
97.55 |
| 221 |
江苏雅宝建设工程有限公司 |
8319558.45 |
99.71 |
-- |
-- |
-- |
99.71 |
| 222 |
江苏雅致建筑装饰工程有限公司 |
7709238.06 |
95.33 |
-- |
-- |
-- |
95.33 |
| 223 |
江苏彦琮建设工程有限公司 |
8158085.61 |
98.55 |
-- |
-- |
-- |
98.55 |
| 224 |
江苏耀立建设工程有限公司 |
8299645.39 |
99.57 |
-- |
-- |
-- |
99.57 |
| 225 |
江苏耀新建设有限公司 |
7830912.84 |
96.21 |
-- |
-- |
-- |
96.21 |
| 226 |
江苏烨平建设有限公司 |
7831646.19 |
96.21 |
-- |
-- |
-- |
96.21 |
| 227 |
江苏一和众工装饰有限公司 |
8130773.00 |
98.36 |
-- |
-- |
-- |
98.36 |
| 228 |
江苏一体工程有限公司 |
8295141.46 |
99.54 |
-- |
-- |
-- |
99.54 |
| 229 |
江苏亿铭通建设有限公司 |
8106903.50 |
98.19 |
-- |
-- |
-- |
98.19 |
| 230 |
江苏艺之景市政工程有限公司 |
7953598.54 |
97.09 |
-- |
-- |
-- |
97.09 |
| 231 |
江苏奕宸建设工程有限公司 |
8045157.25 |
97.74 |
-- |
-- |
-- |
97.74 |
| 232 |
江苏映程建设有限公司 |
8097256.16 |
98.12 |
-- |
-- |
-- |
98.12 |
| 233 |
江苏永茂建设工程有限公司 |
8330883.28 |
99.8 |
-- |
-- |
-- |
99.80 |
| 234 |
江苏永有建设有限公司 |
8443782.44 |
99.09 |
-- |
-- |
-- |
99.09 |
| 235 |
江苏宇欣泽建设有限公司 |
8027209.96 |
97.62 |
-- |
-- |
-- |
97.62 |
| 236 |
江苏郁森建设有限公司 |
7798406.38 |
95.97 |
-- |
-- |
-- |
95.97 |
| 237 |
江苏誉都建设集团有限公司 |
8449122.94 |
99.04 |
-- |
-- |
-- |
99.04 |
| 238 |
江苏云曜建设工程有限公司 |
8241749.47 |
99.15 |
-- |
-- |
-- |
99.15 |
| 239 |
江苏展飞建设有限公司 |
7713437.77 |
95.36 |
-- |
-- |
-- |
95.36 |
| 240 |
江苏展威建设有限公司 |
8097256.19 |
98.12 |
-- |
-- |
-- |
98.12 |
| 241 |
江苏兆筑建设工程有限公司 |
7825166.18 |
96.17 |
-- |
-- |
-- |
96.17 |
| 242 |
江苏振国建设工程有限公司 |
8068944.66 |
97.92 |
-- |
-- |
-- |
97.92 |
| 243 |
江苏振业建设工程有限公司 |
8039268.30 |
97.7 |
-- |
-- |
-- |
97.70 |
| 244 |
江苏正久建设工程有限公司 |
8066666.66 |
97.9 |
-- |
-- |
-- |
97.90 |
| 245 |
江苏正略装饰工程有限公司 |
8411263.70 |
99.44 |
-- |
-- |
-- |
99.44 |
| 246 |
江苏志丰建建设有限公司 |
7809258.60 |
96.05 |
-- |
-- |
-- |
96.05 |
| 247 |
江苏志远工程管理有限公司 |
7870759.49 |
96.5 |
-- |
-- |
-- |
96.50 |
| 248 |
江苏置亿建设有限公司 |
8341247.16 |
99.87 |
-- |
-- |
-- |
99.87 |
| 249 |
江苏中亿德建设集团有限公司 |
7798825.65 |
95.98 |
-- |
-- |
-- |
95.98 |
| 250 |
江苏中远恒泰建设有限公司 |
7935667.08 |
96.96 |
-- |
-- |
-- |
96.96 |
| 251 |
江苏中至建设有限公司 |
7830783.67 |
96.21 |
-- |
-- |
-- |
96.21 |
| 252 |
江苏众集建设工程有限公司 |
8430692.77 |
99.24 |
-- |
-- |
-- |
99.24 |
| 253 |
江苏筑广之星建设集团有限公司 |
8526478.19 |
98.2 |
-- |
-- |
-- |
98.20 |
| 254 |
江苏装联项目管理有限公司 |
7689108.88 |
95.19 |
-- |
-- |
-- |
95.19 |
| 255 |
江苏卓长建设有限公司 |
8296698.95 |
99.55 |
-- |
-- |
-- |
99.55 |
| 256 |
江苏卓沪建设有限公司 |
8041387.00 |
97.72 |
-- |
-- |
-- |
97.72 |
| 257 |
江苏卓珈建设工程有限公司 |
8261959.09 |
99.3 |
-- |
-- |
-- |
99.30 |
| 258 |
江苏卓良建设工程有限公司 |
8139988.00 |
98.43 |
-- |
-- |
-- |
98.43 |
| 259 |
江苏宗麟建设有限公司 |
8002672.17 |
97.44 |
-- |
-- |
-- |
97.44 |
| 260 |
江西双德建筑工程有限公司 |
8163024.08 |
98.59 |
-- |
-- |
-- |
98.59 |
| 261 |
居泰隆建设有限公司 |
7981910.65 |
97.29 |
-- |
-- |
-- |
97.29 |
| 262 |
康格建设有限公司 |
8525394.26 |
98.21 |
-- |
-- |
-- |
98.21 |
| 263 |
连云港东鹏建筑安装工程有限公司 |
7679346.48 |
95.12 |
-- |
-- |
-- |
95.12 |
| 264 |
连云港赣榆弘兴建筑安装工程有限公司 |
8011271.31 |
97.5 |
-- |
-- |
-- |
97.50 |
| 265 |
连云港冠杰装饰工程有限公司 |
8388205.95 |
99.69 |
-- |
-- |
-- |
99.69 |
| 266 |
连云港建杰建设工程有限公司 |
8235693.93 |
99.11 |
-- |
-- |
-- |
99.11 |
| 267 |
连云港久久装饰工程有限公司 |
8514594.03 |
98.33 |
-- |
-- |
-- |
98.33 |
| 268 |
连云港科润市政工程有限公司 |
7790017.67 |
95.91 |
-- |
-- |
-- |
95.91 |
| 269 |
连云港莱昂建设工程有限公司 |
8311887.24 |
99.66 |
-- |
-- |
-- |
99.66 |
| 270 |
连云港世佳建筑装饰有限公司 |
7701470.45 |
95.28 |
-- |
-- |
-- |
95.28 |
| 271 |
连云港市金百合建筑工程有限公司 |
8116130.88 |
98.25 |
-- |
-- |
-- |
98.25 |
| 272 |
连云港天坤建筑装饰工程有限公司 |
7877050.67 |
96.54 |
-- |
-- |
-- |
96.54 |
| 273 |
连云港佑一建设工程有限公司 |
7995604.93 |
97.39 |
-- |
-- |
-- |
97.39 |
| 274 |
连云港运展建设工程有限公司 |
8364302.02 |
99.95 |
-- |
-- |
-- |
99.95 |
| 275 |
连云港卓泰建设工程有限公司 |
8053210.83 |
97.8 |
-- |
-- |
-- |
97.80 |
| 276 |
林邦建设有限公司 |
7747958.54 |
95.61 |
-- |
-- |
-- |
95.61 |
| 277 |
林孚建设有限公司 |
7743754.62 |
95.58 |
-- |
-- |
-- |
95.58 |
| 278 |
南京埃吉塔建设工程有限公司 |
8405945.00 |
99.5 |
-- |
-- |
-- |
99.50 |
| 279 |
南京翠通建筑安装工程有限公司 |
8367366.00 |
99.91 |
-- |
-- |
-- |
99.91 |
| 280 |
南京冠嘉建筑装饰有限公司 |
8324145.42 |
99.75 |
-- |
-- |
-- |
99.75 |
| 281 |
南京广正园林景观有限公司 |
8606349.51 |
97.34 |
-- |
-- |
-- |
97.34 |
| 282 |
南京国骄装饰工程有限公司 |
7708033.10 |
95.33 |
-- |
-- |
-- |
95.33 |
| 283 |
南京亨厚建设工程有限公司 |
8011481.02 |
97.5 |
-- |
-- |
-- |
97.50 |
| 284 |
南京金鸿装饰工程有限公司 |
9208824.90 |
90.86 |
-- |
-- |
-- |
90.86 |
| 285 |
南京金万石建设工程有限公司 |
7951501.30 |
97.07 |
-- |
-- |
-- |
97.07 |
| 286 |
南京凯风建筑装饰工程有限公司 |
8008000.00 |
97.48 |
-- |
-- |
-- |
97.48 |
| 287 |
南京凌展建设有限公司 |
8172725.71 |
98.66 |
-- |
-- |
-- |
98.66 |
| 288 |
南京漫步生态建设有限公司 |
8279424.00 |
99.42 |
-- |
-- |
-- |
99.42 |
| 289 |
南京宁通路桥工程有限公司 |
8402470.40 |
99.53 |
-- |
-- |
-- |
99.53 |
| 290 |
南京浦地蓝建筑科技有限公司 |
8346178.79 |
99.9 |
-- |
-- |
-- |
99.90 |
| 291 |
南京润群建设工程有限公司 |
7773478.87 |
95.79 |
-- |
-- |
-- |
95.79 |
| 292 |
南京善工建设有限公司 |
8172726.12 |
98.66 |
-- |
-- |
-- |
98.66 |
| 293 |
南京添彩园林工程有限公司 |
7829667.78 |
96.2 |
-- |
-- |
-- |
96.20 |
| 294 |
南京以利亚装饰工程有限公司 |
8213388.63 |
98.95 |
-- |
-- |
-- |
98.95 |
| 295 |
南京益力建设工程有限公司 |
7792009.00 |
95.93 |
-- |
-- |
-- |
95.93 |
| 296 |
南京赞今生态建设有限公司 |
8494598.00 |
98.54 |
-- |
-- |
-- |
98.54 |
| 297 |
南京泽爵建设有限公司 |
8015188.08 |
97.53 |
-- |
-- |
-- |
97.53 |
| 298 |
沛满市政工程河北有限公司 |
8547912.00 |
97.97 |
-- |
-- |
-- |
97.97 |
| 299 |
魄力建设(江苏)有限公司 |
7793333.11 |
95.94 |
-- |
-- |
-- |
95.94 |
| 300 |
前程建设集团有限公司 |
8087818.80 |
98.05 |
-- |
-- |
-- |
98.05 |
| 301 |
乔爵实业有限公司 |
8551947.08 |
97.93 |
-- |
-- |
-- |
97.93 |
| 302 |
沁泽科技有限公司 |
8472330.72 |
98.79 |
-- |
-- |
-- |
98.79 |
| 303 |
深圳东海建设集团有限公司 |
8076284.26 |
97.97 |
-- |
-- |
-- |
97.97 |
| 304 |
深圳市建侨建工集团有限公司 |
8422320.82 |
99.33 |
-- |
-- |
-- |
99.33 |
| 305 |
深圳市万德建设集团有限公司 |
8412883.01 |
99.42 |
-- |
-- |
-- |
99.42 |
| 306 |
深圳市艺越建设集团有限公司 |
7892766.68 |
96.65 |
-- |
-- |
-- |
96.65 |
| 307 |
深圳市远筑建设工程有限公司 |
8191929.08 |
98.8 |
-- |
-- |
-- |
98.80 |
| 308 |
苏高建设发展有限公司 |
7995119.53 |
97.38 |
-- |
-- |
-- |
97.38 |
| 309 |
苏州万业装饰工程有限公司 |
8424418.01 |
99.3 |
-- |
-- |
-- |
99.30 |
| 310 |
宿迁安明建设工程有限公司 |
8105644.92 |
98.18 |
-- |
-- |
-- |
98.18 |
| 311 |
宿迁诺泽建设工程有限公司 |
7932626.28 |
96.94 |
-- |
-- |
-- |
96.94 |
| 312 |
宿迁润沭市政工程有限公司 |
7723956.08 |
95.44 |
-- |
-- |
-- |
95.44 |
| 313 |
宿迁市荣港建设工程有限公司 |
7743115.21 |
95.58 |
-- |
-- |
-- |
95.58 |
| 314 |
宿迁天梭建设有限公司 |
7819378.29 |
96.12 |
-- |
-- |
-- |
96.12 |
| 315 |
宿迁现代建筑工程有限公司 |
7852933.27 |
96.36 |
-- |
-- |
-- |
96.36 |
| 316 |
宿迁永和建设工程有限公司 |
7923189.46 |
96.87 |
-- |
-- |
-- |
96.87 |
| 317 |
唯美营造工程集团有限公司 |
8447686.70 |
99.05 |
-- |
-- |
-- |
99.05 |
| 318 |
相亭生态科技有限公司 |
8017501.19 |
97.55 |
-- |
-- |
-- |
97.55 |
| 319 |
徐州市龙兴园林绿化工程有限公司 |
7756462.59 |
95.67 |
-- |
-- |
-- |
95.67 |
| 320 |
徐州天助建设工程有限公司 |
8022975.64 |
97.59 |
-- |
-- |
-- |
97.59 |
| 321 |
徐州中安建设工程有限公司 |
7831846.10 |
96.21 |
-- |
-- |
-- |
96.21 |
| 322 |
盐城凯策建设工程有限公司 |
7606513.36 |
94.59 |
-- |
-- |
-- |
94.59 |
| 323 |
盐城荣达建设工程有限公司 |
8119947.00 |
98.28 |
-- |
-- |
-- |
98.28 |
| 324 |
盐城市赛博建设工程有限公司 |
7585541.45 |
94.44 |
-- |
-- |
-- |
94.44 |
| 325 |
盐城市途顺建筑工程有限公司 |
8059506.71 |
97.85 |
-- |
-- |
-- |
97.85 |
| 326 |
盐城艺澜建设工程有限公司 |
7723117.21 |
95.43 |
-- |
-- |
-- |
95.43 |
| 327 |
扬州金牛建设有限公司 |
7760655.93 |
95.7 |
-- |
-- |
-- |
95.70 |
| 328 |
扬州智茂建设工程有限公司 |
7940795.19 |
96.99 |
-- |
-- |
-- |
96.99 |
| 329 |
阅顺环保有限公司 |
8498854.35 |
98.5 |
-- |
-- |
-- |
98.50 |
| 330 |
展欣建工集团有限公司 |
8558994.77 |
97.85 |
-- |
-- |
-- |
97.85 |
| 331 |
中峰城建(江苏)有限公司 |
8145491.56 |
98.46 |
-- |
-- |
-- |
98.46 |
| 332 |
中建友安建工(集团)有限公司 |
8578561.63 |
97.64 |
-- |
-- |
-- |
97.64 |
| 333 |
中连润城建设集团有限公司 |
7932911.28 |
96.94 |
-- |
-- |
-- |
96.94 |
| 334 |
中满环保科技有限公司 |
7972806.18 |
97.23 |
-- |
-- |
-- |
97.23 |
|
| 6、拟确定中标人:江苏顺淮建设工程有限公司 |
|
|
| 7、备注:方法二,K1值:95%,Q1值:65%。 |
|
|
| 本评标结果公示期自2024-02-27起,至2024-03-01止。投标人或者其他利害关系人对上述评标结果有异议的,应当在公示期间向招标人提出。公示期满对评标结果没有异议的,招标人将发布中标公告并签发中标通知书。 |
| |
| |
| 招标人:连云港金陵神州宾馆有限公司 |
| 日期:2024-02-27 |